Bizi Takip Edin

Hakkımızda

1982’de kurulan Bursev Plastik, tüm dünyaya ürünlerini ulaştırıp müşteri memnuniyeti ile büyümeyi hedefleyerek üretime başladı. En uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinerek 2012 yılında Follow me markası ile bütünleşti.

Her yıl tecrübe ve müşteri talepleri ile güncellenen yapımız ile ürünlerin ARGE çalışmaları, kalıp aşaması, ürünün ambalajlanması ve teslimatıyla son bulan sürece kadar özen ve hassasiyetle hareket ediyoruz. Yetenekli, uzman personellerle tasarlanan ve işletilen geniş entegre makine parkı ile en yüksek teknolojiyi kullanarak 7 kıta 75 den fazla ülkeye ve tüm Türkiye ye ulaşmayı başardık. Uluslararası pazarda da aranan marka olmanın ve sağlam adımlarla büyümekte olan köklü ve büyük firmalardan biri haline gelmenin verdiği mutluluğu yaşıyor ve paylaşıyoruz.

Bursev Plastik, Follow me markası ile müşterilerine ve çalışanlarına karşı duyduğu sorumluluk bilincini her daim göz önünde bulunduran, güvenirlik ve adalet kavramlarının arkasında duran, empati yapan ve aynı enerjiyi paylaşan bir marka olarak bütünsel bir yaklaşımla sektörünün lideri olma yolunda ilerlemeye ve sizlerle büyümeye devam edecek.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin, her alanda hayatlarını kolaylaştıracak ürünleri, hayal ettiği şıklıkta ulaşılabilir kılmaktır.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı değişen ve gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda profesyonel tasarım ekibiyle yüksek kalitede ürünler üretip var olan müşteri kitlesinin memnuniyetini sağlayıp yeni müşteri kitleleri ile büyümek ve tüm dünyaya ulaşabilmektir.